İklim Bayraktar: “Savcı bey ne sorması gerekiyorsa sordu,Adalet

2011-03-06 19:04:00
 

 

 

Savcılık sorgusu sonrası serbest kalan İklim Bayraktar, konuştu
İklim Bayraktar’tan açıklama Savcılık sorguları öğlen saatlerinde biten Oda TV muhabiri İklim Bayraktar ve polis memuru Aydın Bıyıklı da kararın açıklanması için uzun süre bekledi. Bayraktar ile Bıyıklı savcılık sorgularının ardından serbest bıraktı.

Savcılık sorgusu sonrası serbest kalan İklim Bayraktar, “Savcı bey ne sorması gerekiyorsa onu sordu” diye konuştu.

Ergenekon Soruşturması kapsamında gözaltına alınan Oda TV muhabiri İklim Bayraktar, serbest bırakıldıktan sonra yaptığı basın açıklamasında, “Çok yorgunum. Adaletin yerini bulduğunu düşünüyorum. Oğlumu sizin aracılınığızla çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Onu ağlayarak bıraktım. İstemeden ve elimde olmayan sebeplerle ailemi üzdüğüm için çok üzgünüm” diye konuştu.

İklim Bayraktar serbest bırakıldı

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’a santaj kasediyle ilgili iddiaların sorulması üzerine Bayraktar, “Öyle birşey yok. Şantaj diye birşey yok. Ne münasebet, ne sorması gerekiyorsa savcı bey onu sordu. Ben de bütün cevaplarımı verdim” dedi.

BIYIKLI: ADALETE GÜVENİYORDUK

Serbest bırakıldıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aydın Bıyıklı, “Adalete güveniyorduk. Adalet yerine geldi. Adaletin yerine geleceğine, adaletin tecelli edeceğine inanıyorduk.” diye

0
0
0
Yorum Yaz