Cumhuriyet yıkılmıştır…SAVAŞ YENİ BAŞLIYOR…

2011-03-04 23:29:00
Gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında gözaltına alınan Yalçın Küçük konuştu
Savaş başladı Ergenekon soruşturması kapsamında sabah saatlerinde polis tarafından Balat’taki evi aranan yazar Prof. Dr. Yalçın Küçük saat 16.45’te Balat’taki evinden polisler eşliğinde çıkarıldı. İki polisin koluna girerek evden çıkardığı Küçük kameralara el sallayarak ‘Savaş başladı’ dedi.

Küçük şöyle konuştu:

“Şubat 2011’de rejim değişmiştir. İslami faşizm hakimdir artık. Önce paşaları aldılar. Sonra yargı ve şimdi de basın. Artık Türkiye’de şubat 2011 itibariyle bir iç savaş başlamıştır. İki taraf vardır. Bir tarafta Cumhuriyet, karşı tarafta İslami faşizm.
Galip geleceğiz. 29 Ekim 1923’te kurulan Cumhuriyet yıkılmıştır.”

YALÇIN KÜÇÜK BÖYLE GÖZALTINA ALINDI

Yalçın Küçük evden çıkarılmadan önce Organize Suçlarla Mücadele polisleri evden 3 çuval doküman ve belgelerin kopyalandığı bir hard disk çıkardı. Polisler dokümanları ayrı bir araca koydu. Yalçın Küçük evden çıkarılırken evinin önünde bekleyen İşçi Partililer “Ergenekon tertibi Amerikan işi” sloganları attı. Küçük, daha sonra bindirildiği araçla emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Evi 9 saat polislerce aranan ve ardından gözaltına alınan yazar Prof. Dr. Yalçın Küçük Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden götürüldü. Sağlık kontrolüne götürülen Yalçın Küçük gazetecilere, “Faşistler işgal etti ülkeyi, savaş başladı” dedi. Sağlık kontrolünden geçirilen Küçük, emniyet müdürlüğüne götürüldü.

0
0
0
Yorum Yaz