AKP’Yİ ALET ETMEK

2011-03-05 20:11:00

 

 Dikkat ediyor musunuz: ne zaman bir Ergenekon operasyonu yapılsa mutlaka AKP ya da AKP ileri gelenleri hakkında bir belge ortaya çıkarılıyor!
Ergenekon operasyonu yapılıyor; Sözde başbakan’ın evinin krokisi bulunuyor! Ardından medyaya bilgi servis ediliyor: “Başbakan Erdoğan’a suikast yapmak için kroki yapmışlar.”
Ardından da Başbakan’ın sürekli koruma polis sayısı artırılıyor.

Sadece başbakan mı? Başbakan yardımcısı Bülent Arınç için de aynı oyunu tekrarlamadılar mı? Sürekli “suikast yapılacaktı”, “kroki bulundu” deznformasyonuna baş vuruluyor.
Ayrıca; aramalarda “belge” mi bulunacak, bu da mutlaka AKP aleyhine oluyor! “Belge” gösteriyor ki birileri AKP’yi yok etmek için hummalı bir çalışma içinde!!!
Cemaatin amacı açıkça ortaya çıktı. Tertibine AKP’yi de ortak etmek istiyor. Bu nedenle AKP’ye karşı bir gizli örgüt varmış havasıyla esir alıyor. Örneğin…

Diyelim ki,”cemaati bitirme planı” var. Tertipçiler bunun yanına hemen “AKP” adını ekliyor. “AKP’yi ve cemaati bitirme planı” oluveriyor. Tertipçilerin oyunu belli, ya belge yaratıyorlar ya da belgelerle oynuyorlar, ekleme yapıyorlar. Tüm bunların amacı AKP’yi korkutarak tertiplerine alet etmek.

Odatv.com

0
0
0
Yorum Yaz